Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Podtatranské osvetové stredisko v Poprade - Kultúrne osvetové stredisko

2019

Výsledky KSŽ 2019

 

Kategória: divadlo mladých

/ postup na celoslovenskú súťaž FEDIN TISOVEC/

 

zlaté pásmo s postupom:

DS TRMA VRMA: ZUŠ Spojená škola Letná Poprad:

Raz-dva-tri-dva-dva-tri. réžia: A. Váradyová

 

zlaté pásmo s návrhom napostup:

DS "L" ZUŠ Levoča:

Až za mreže. réžia: M. Muránska

 

DS Študentské divadlo PU Prešov:

Nevediaci

 

strieborné pásmo:

DS Šťastlivec ZUŠ Poprad:

HAM HAM. réžia: D. Kubaň, M.Novák

 

DS DE-EM ZET-BE-En ZUŠ J. Poschla Prešov:

ZZZZZZZZ......

 

 

 

Kategória: divadlo dospelých hrajúcich pre deti

/postup na celoslovenskú súťaž  v Rimavskej Sobote /

 

zlaté pásmo s postupom

DS Bardejovské divadlo Bardejov

ADONIS A JEHO HOSŤ

 

 

 

Kategória: divadlo dospelých

/postup na celoslovenskú súťaž Belopotockého Mikuláš /

 

zlaté pásmo s postupom v kategórii A

DS KĽUD Kladzany

Hore i dolu bez...réžia: J. Jenčo

 

strieborné pásmo s nárvrhom na postup v kategórii B

DS Ondavan Stropkov

Babski mores.réžia: D. Sooš

 

 

Porota a organizátori veľmi pekne ďakujú všetkým účinkujúcim za ich čas, entuziazmus, nadšenie. talent, ktorý rozvíjajú aj na doskách, ktoré možno pre niektorých do budúcna budú znamenať Svet. Tešíme sa na všetkých Vás aj na budúci rok a víťazom držíme palce na celoslovenských súťažiach.

 

za organizátora:

Zuzana Barilová

28.4.2019 Poprad

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PROGRAM KSŽ 2019

MESTSKÉ DIVADLO LEVOČA

26.-27.4.2019

 

 

 

26. APRÍL 2019

09.00-10.59:

Individuálne konzulácie účastníkov súťaže s porotou

11.00-11.07:  DS „L“ ZUŠ Levoča:

AŽ ZA MREŽE

/ divadlo mladých /

 

11.25-11.45:   DS ŠŤASTLIVEC,  ZUŠ Poprad

HAM HAM

/divadlo mladých /

 

12.05-12.30:   DS TRMA VRMA, ZUŠ Spojená škola Letná Poprad:  RAZ-DVA-TRI-DVA-DVA-TRI

/ divadlo mladých /

 

12.35-13.35:        

OBED POROTA

 

13.40 - 14.40:      

SEMINÁR:  DS „L“, DS Šťastlivec

Individuálne konzulácie účastníkov súťaže s porotou

 

14.45-15.50:   DIVADLO KĽUD Kladzany:                                                 

HORE I DOLU BEZ....

/divadlo dospelých /

 

15.55-16.55:    

SEMINÁR: DS Trma Vrma, DS Kľud   

Individuálne konzulácie účastníkov súťaže s porotou

 

 

 

 

27. apríl 2019

10.00-11.00:   DS BARDEJOVSKÉ DIVADLO Bardejov                    ADONIS A JEHO HOSŤ

/ divadlo dospelých /

 

12.00-13.05:   DS ONDAVAN Stropkov                                    BABSKI MORES

/ divadlo dospelých /

 

13.10-14.10:   OBED POROTA

 

14.15-15.00:  ŠTUDENTSKÉ DIVADLO PU Prešov                           NEVEDIACI

/ divadlo mladých /

 

15.05-16.05:  SEMINÁR: DS Bardejovské divadlo, DS Ondavan

Individuálne konzulácie účastníkov súťaže s porotou

 

16.15-16.45:  DS DE-EM ZET-BE-EN, ZUŠ J.Poschla

Prešov                                      

ZZZZZZZ...

/ divadlo mladých /

 

16.50-17.50:  SEMINÁR: DS Študentské divadlo, DS DE-EM ZET-BE-EN

Individuálne konzulácie účastníkov súťaže s porotou

 

17.57-24.00: VYHODNOTENIE

/odovzdanie cien, pochvál, vecných darov a potom už iba podľa zásluh ...atď. :)/

 

 

 

 

 

 

 

VÁŽENÍ DIVADELNÍCI, 

TERMÍN KRAJSKEJ SÚŤAŽE

NEPROFESIONÁLNEHO DIVADLA PRE PREŠOVSKÝ KRAJ

 NA ROK 2019  JE:

26.- 27.4.2019

DIVADLO LEVOČA

 

Prihláŝky, propozicie v sekcii prihlâŝky, propozicie

 

TEŠÍM SA NA VÁS :)

NECH ŽIJE DIVADELNÁ MÚZA


 


6930666

Úvodná stránka